nie na temat

Prezenty świąteczne dla królików – 5 pomysłów

5_pomyslow_na_prezent_dla_krolika

Postanowiłam przygotować ten tekst, ponieważ z obserwacji wynika, że bardzo często posiadacze szynszyli interesują się innymi małymi zwierzętami domowymi, do których zaliczają się m.in. króliki (które nie są gryzoniami). Oto 5 pomysłów na prezent dla królika, jak i dla samego posiadacza tych pięknych zwierząt. Zainspiruj się i zrób prezent sobie lub królikomaniakowi!

  1. Zapas świeżego i pachnącego siana! Każdy, kto ma szynszyle czy królika wie, że siano to produkt, którego nie powinno zabraknąć nigdy w naszych domowych zapasach. Pachnące, najlepiej niezbyt mocno sprasowane. Może być z ziołowymi dodatkami. Na rynku dostępne są różne wariacje – zdecydowanie jest w czym wybierać.
  2. Komplet porcelanowych misek. To z kolei gadżet, który będzie ładnym prezentem zarówno dla królika (dla którego wygląd miski nie ma znaczenia), jak i dla samego posiadacza szynszyli. Pamiętaj o pojemności tego typu misek – zdecydowanie nie wystarczy taka, która sprawdzi się u szynszyli. Zalecałabym wybieranie misek o pojemności ok. 500 ml.
  3. Voucher na zakupy w dobrym sklepie zoologicznym. Jeśli nie znamy się na królikach, a chcemy zrobić miły prezent dla posiadacza tych zwierząt, postawmy na kupon o wartości 100-150 zł do internetowego lub stacjonarnego sklepu zoologicznego.
  4. Zapas zdrowej karmy dla królika. Tego nigdy nie za wiele, wie o tym każdy posiadacz jakiegokolwiek zwierzaka. Zanim jednak kupicie ją komuś, kto posiada królika po prostu zapytajcie o to, jaka karma będzie najlepsza. Dobra karma dla królika powinna charakteryzować się wysoką ilością włókna surowego oraz niską zawartością zbóż (podobnie, jak zdrowa karma dla szynszyli).
  5. Bluza, eko torba czy koszulka. To już coś dla samego właściciela szynszyli. Miły, spersonalizowany prezent z motywem króliczym, którego ciężko szukać w wielkich sieciówkach. 😉

5_pomyslow_na_prezent_dla_krolika

A Ty? Masz inne pomysły? Podziel się nimi w komentarzu. Dzięki temu ktoś może skorzystać z Twojego pomysłu!

Share:
%d bloggers like this: