życie szynszyli

Szynszylowe maski ochronne z filtrem / DARMOWA DOSTAWA 23.04

maski z szynszylą

Tylko do końca dnia (23.04.2020) obowiązuje DARMOWA DOSTAWA z KODEM: STAYHOME – kliknij.

W związku z aktualizacją zasad zachowania się w miejscu publicznym już jakiś czas temu dodałam do szynszylowego sklepu maseczki ochronne i kominy, które ułatwią zakrywanie nosa i ust. Obecnie jest to obowiązek, do którego powinniśmy podejść z dużą powagą i odpowiedzialnością.

Maski ochronne nie należą do wygodnych, ale jeśli już musimy je nosić warto pomyśleć o spersonalizowanym wzorze i o tym, żeby maseczka była wielorazowego użytku. Najlepsza będzie taka, którą można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

Maski dostępne na uszynszyla.cupsell.pl zostały ulepszone i wyposażone w:

  • miejsce na filtr
  • 3 jednorazowe filtry GRATIS

Pełny opis produktu:

Maseczka ochronna trójwarstwowa z kolorowym nadrukiem fullprint oraz miejscem na włożenie wkładu filtracyjnego. Zewnętrzna warstwa maseczki wykonana z półprzepuszczalnej mikrofibry (110 g/m2). Warstwa wewnętrzna wykonana ze 100% bawełny z certyfikatem Oeko-Tex (120 g/m2). W środku wymienny filtr z włókniny polipropylenowej z atestem PZH i certyfikatem Oeko-Tex. Użyte materiały gwarantują swobodny przepływ powietrza i ograniczoną potliwość.  Zaczep na uszy wykonany z gumki, zapewnia wygodne użytkowanie i stabilne przyleganie do twarzy. Maseczka wyprodukowana w Polsce.

Maseczka przeznaczona jest do użytku wielorazowego. Należy ją prać po zawilgoceniu w min. temperaturze 60°C. Maseczka jest produktem higienicznym – nie podlega zwrotowi.

Dostępna w trzech rozmiarach.

Czas realizacji zamówienia: 5-7 dni roboczych

Dostępne rozmiary:

Męska L:

szerokość: 22 cm
wysokość nos-broda: 14 cm
wysokość przy gumce: 8 cm

Damska M:

szerokość: 18 cm
wysokość nos-broda: 12,5 cm
wysokość przy gumce: 6 cm

Dziecięca S:

szerokość: 15 cm
wysokość nos-broda: 10 cm
wysokość przy gumce: 5 cm

UWAGA: Rozmiar dziecięcy (S) przeznaczony jest dla dzieci do ok. 8 roku życia. Dla starszych dzieci oraz osób o szczupłej budowie twarzy rekomendujemy wybór rozmiaru damskiego (M). Dla pozostałych osób – rekomendujemy rozmiar L.

W obliczu obecnej sytuacji, staramy się organizować proces produkcji z zachowaniem wszystkich wyznaczonych obostrzeń, aby Wasze zamówienia powstawały i docierały na czas. Niemniej dostosowanie się do zwiększonych obostrzeń przez nas, naszych dostawców i kurierów, może przełożyć się na niespodziewane, niezależne od nas opóźnienia, za co z góry przepraszamy. Prosimy o zrozumienie.

JAK UŻYWAĆ MASECZKI?

  1. Ponieważ maseczka jest produktem higienicznym, zaleca się wyprać ją przed pierwszym użyciem.
  2. Prać po zawilgoceniu, najlepiej po każdym użyciu w temperaturze min. 60 °C przez ok 45 minut, zaleca się program do prania bawełny
  3. Nie odkładać użytej maski na żądną powierzchnię użytkową (np. stół, blat). Przed praniem najlepiej przechowywać ją w szczelnie zamkniętym woreczku foliowym. Po praniu umieścić w czystym miejscu do czasu kolejnego  użycia.
  4. Przed nałożeniem i zdjęciem maski należy dokładnie umyć ręce środkiem na bazie alkoholu lub wodą z mydłem.
  5. Nakładać i zdejmować chwytając za gumki. Unikać dotykania zewnętrznej powierzchni maseczki.
  6. Filtra używać nie dłużej niż 24 godziny. Nie prać – filtr jest jednorazowy.

Aktualne zasady i ograniczenia postępowania w czasie pandemii znajdziesz na stronie Ministerstwa Zdrowia.

Share:
%d bloggers like this: