nie na tematżycie szynszyli

Sklep z akcesoriami – koszulka z szynszylą i inne gadżety

U Szynszyla - Love ChinchillasCzęść z Was dzięki Facebookowi dowiedziała się już o nowym, szynszylowym sklepie (www.uszynszyla.cupsell.pl), w którym możecie dostać wiele ciekawych gadżetów związanych nie tylko z blogiem i Stefanem, ale też po prostu z szynszylami.

koszulka z szynszylem - gadżety z szynszylami - Cupsell

Obowiązkowy tshirt dla każdej fanki Stefana

 

W ofercie można dostać (docelowo ta ma się rozwinąć, ale cierpliwości moi drodzy):

  • tshirty
  • kubki – z logo U Szynszyla i nie tylko
  • eko torby
sklep u szynszyla - cupsell.pl

Dostępne formy płatności

Zakupy robi się w bardzo prosty i bezpieczny sposób. Wszystko odbywa się zgodnie z prawem, a Wy możecie być pewni, że otrzymacie wysokiej jakości produkty, odpowiednio zapakowane, wykonane z największą starannością. W razie potrzeby do Waszej dyspozycji czeka infolinia lub adres email (do Cupsell).

Do dyspozycji macie kilka rodzajów dostawy – najtańsza od 9,90 zł za przesyłkę

Oferta może ulec zmianie – wszystko po to, żeby jak najbardziej przypadła Wam do gustu. Bardzo często nosimy na koszulkach czy gadżetach koty, psy, a gdzie miejsce na szynszyle? 🙂 Dlatego też razem ze mną możecie obmyślać nowe wzory lub je proponować. Jestem otwarta na Wasze propozycje.

Jeżeli chcesz mieć wyjątkową koszulkę, kubek czy inny gadżet związany z szynszylami lub jesteś fanką/fanem Stefana – to koniecznie śledź sklep na bieżąco. Która z Was nie chciałaby mieć pięknego pieguska na koszulce? Oferta jest również świetnym pomysłem na okazjonalny prezent (urodziny, święta itp.). Masz pytanie? Pisz. 🙂

Zakupy można robić klikając w link na początku postu lub na pasku zakładek – w napis SKLEP.

Co byście zmienili w szynszylowym sklepie?

Czy podobają Wam się bardziej gadżety ze zdjęciami/całymi memami? Czy raczej drobniejsze grafiki z jakimś hasłem? Będę bardzo wdzięczna za Wasze sugestie w komentarzach.

Share:
%d bloggers like this: