nie na temat

PROMOCJA -30 zł taniej na wybrane produkty z szynszylami

akcesoria-szynszyle-cupsell

koszulki z szynszylami - szynszyle - blog o szynszylach

Każdy z Was, kto ma lub miał chrapkę na szynszylowe gadżety, a w szczególności na koszulkę Fullprint, ma okazję kupić ją teraz taniej i to aż o 30 zł! Warto z promocji skorzystać, ponieważ tak duże obniżki nie są rzeczą częstą w szynszylowym sklepie (niestety nie jest to zależne ode mnie). 

Pomysł na prezent dla miłośnika szynszyli

3072786_item_1Jest to zatem doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika szynszyli. I nie żartuję – warto skorzystać z okazji i kupić koszulkę Fullprint  już na prezent na Boże Narodzenie. Do dyspozycji macie gotowe wzory lub możecie podmienić zdjęcie na swoje. Pamiętajcie jednak, że grafika powinna być:

  • wyraźna i możliwie jak najostrzejsza,
  • zwierzę powinno być dobrze oświetlone, najlepiej na jednokolorowym tle, żeby nie gubiło się wśród zbyt wielu przedmiotów czy kolorów,
  • kolory ogólnie nie powinny być zniekształcone,
  • róbcie zdjęcia o możliwie jak największej rozdzielczości (rozmiarze), dzięki temu bez problemu rozciągniecie je równomiernie na produkty z pełnym nadrukiem.

 

Promocja obejmuje większość produktów Fullprint (głównie koszulki). Podmiana zdjęcia na swoje może odbyć się przez generator produktów lub przez kliknięcie przycisku Podmiana zdjęcia na karcie produktu (koszulki fullprint).

Oprócz tego w sklepie znajdziecie:

 

Dla Waszej wygody możecie skorzystać z dostawy kurierem (nieco droższa) lub opcji z Paczkomatami (najtańsza wersja). Jeżeli robiliście już zakupy w uszynszyla.cupsell.pl, wrzućcie swoje zdjęcie i oznaczcie je hashtagiem #uszynszyla! Chętnie zobaczę Waszą radość!

Do Waszej dyspozycji przygotowałam kilka koszulek z moimi szynszylami! Miłej zabawy! 🙂

Share:
%d bloggers like this: