konkursyżycie szynszyli

Pomysł na prezent na Walentynki :-)

Z racji tego, że bardzo spodobała się Wam dotychczasowa kolekcja (czego dowodem było sporo zamówień), która jest dostępna w Sklepie, przygotowałam dla Was kolekcję Walentynkową.  😳 

Wykorzystałam Stefana i tak oto powstała Walentynkowa grafika. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na prezent z okazji dnia miłości, a chcecie pokazać bliskiej Wam osobie, że Wam zależy i, że się o nią troszczycie – to sprawdźcie, co dla Was przygotowałam.

Dlaczego warto? 

Nie będę tu więcej pisała o miłości, podziękowaniach i oddaniu 🙂 To limitowana kolekcja, przygotowana specjalnie na Święto Zakochanych. Czy te gadżety i koszulki są wyłącznie dla posiadaczy szynszyli? NIE (ale przede wszystkim). To również pomysł na prezent dla kogoś, kto kocha zwierzęta, ma dystans do świata i lubi się śmiać!

Wśród gadżetów znajdziecie m.in. kubek, koszulkę (damską, dziewczęcą i chłopięcą – jeżeli ktoś by chciał dostępna jest wersja dla mężczyzn), wlepki, plakat i kilka innych.

szynszyle - prezent na walentynki - pomysł na prezent na walentynki 2015 -

 

Jak się Wam podoba kolekcja na Walentynki? Jeżeli macie jakieś pytania lub wątpliwości – piszcie w komentarzach! 🙂 Przy zamówieniach powyżej 100 zł – dostawa jest GRATIS! Zapraszam do zapoznania się z gadżetami klikając w zakładkę (u góry) SKLEP lub klikając w link.

Share:
%d bloggers like this: