życie szynszyli

Koniec bloga Uszynszyla.pl

szynszyla-szara-szynszyla-standardowa

Tak, to koniec. Koniec pewnego etapu w życiu bloga i społeczności szynszylowej.

Podsumowując rok 2015, było rokiem dosyć aktywnym dla mnie, jako dla osoby blogującej. Stworzyłam prawie 100 różnorodnych postów na temat żywienia szynszyli, pielegnacji czy bardzo problemowego łączenia. Moim dużym sukcesem (jak na tak niszową grupę odbiorców) jest fakt, że w porównaniu z pierwszymi pomiarami odwiedzających użytkowników ich liczba wzrosła o ponad 1100 % (!). 

Po tym czasie wiem, co interesuje nas najbardziej i właśnie na te tematy będę pisać jeszcze więcej. To nie koniec bloga w ogóle. To początek nowego etapu w życiu bloga.

Z pewnością zauważyłaś/eś nowy szablon, który możesz oglądać w dwóch wariantach (pod moim zdjęciem, po prawej stronie jest opcja wyboru). Tutaj daj mi jeszcze trochę czasu, ponieważ będę go dostosowywała na żywo.

Ponownie powrócił sklep, w którym możesz zamówić drewnianą wolierę dla szynszyli, koszatniczek czy innych gryzoni. Proszę jednak o cierpliwość, bo prace nad jego uatrakcyjnieniem trwają na dobre! 

Na samej górze przygotowałam dla Ciebie prostą, ale i szybką wyszukiwarkę, dzięki której możesz wyszukiwać interesujące Cię rzeczy.

Dodatkowo możesz mnie śledzić, po naciśnięciu na moje zdjęcie, w mediach społecznościowych.

blog o szynszylach - szynszyle

Żeby uatrakcyjnić treść, postanowiłam stworzyć posty-cytaty. Będą to krótkie formy z tzw. poradą dnia. Nie przeczytasz w nich wiele, ale będę starała się dzięki nim przypomnieć Ci podstawowe zasady posiadania szynszyli i pełnienia opieki nad nimi.

Po prawej stronie każdego posta znajduje się licznik, który pokazuje:

  • liczbę komentarzy
  • liczbę odsłon (są liczone od nowa)
  • liczbę polubień

Dodatkowo umożliwia on dzielenie się ulubionymi treściami, do czego Cię zachęcam.

Na samym dole znajduje się ruchoma stopka, którą będziesz mogła/mógł przewijać, gdy tylko dodam nowe użyteczności. 

Jak Ci się podoba? 🙂

Gryzonie

[FM_form id=”1″]

Share:
%d bloggers like this: