klatki i woliery

Jak zamówić wolierę dla szynszyli?

woliera-dla-szynszyli

drewniana woliera dla szynszyli / klatka dla szynszyli woliera dla gryzoni sklep cenaJestem pełna podziwu, że woliery dla gryzoni, na moim blogu wzbudzają tak wielkie zainteresowanie. Uszczęśliwiliśmy już prawie 10 szynszylomaniaków i ich szynszyli od początku sierpnia tego roku. Mniejsze, większe, zabudowane, odkryte, wysokie lub niskie – wszystko zależy od Waszych potrzeb, ilości szynszyli oraz tego, jaką wolierę dla szynszyli sobie wymarzycie.


Na stronie sklepu (link) znajdziecie gotowe produkty do kupienia. Przyznam się szczerze, że pracuję nad tą zakładką nieustannie, ale to nie jest takie proste. Żeby nie było, że narzekam 🙂 Brakuje mi tylko czasu albo rąk do roboty!

Jak wybrać odpowiednią wolierę dla szynszyli?

  • Rozmiar – wiadomo, że im wyższa, tym lepsza – więc nie żałujmy sobie! 180 cm? Czemu nie. Szerokość zamawiacie zwykle zgodnie z rozmiarem mebli. Zanim wybierzesz, zmierz miarką ile cm znajdzie się na Twoją wolierę.woliera dla szynszyli sklep cena - kolory wolier
  • Ściany – to od Ciebie zależy, czy boki woliery będą wykonane z wytrzymałej i dosyć gęstej siatki, czy może będą całkowicie drewniane.
  • Kółka/nóżki – woliera dla szynszyli może być na stópkach lub na kółkach. Najczęściej wybierany jest drugi wariant, bo to po prostu praktyczne. 😉
  • Kolor – do wyboru jest kilka pięknych kolorów, które bez problemu dopasujecie do mebli i wnętrza swojego pokoju.
  • Dodatki – jeżeli chcecie szafkę na jedzenie dla szynszyli – nie ma problemu. Można zrobić ją na dole, a u góry umieścić powierzchnię dla szynszyli. Pamiętaj wówczas, że woliera podlega indywidualnej wycenie (szynszylowyswiat@gmail.com).
  • Wszelkie dodatkowe życzenia należy zgłaszać mejlowo.

Zatem jeśli interesuje Was kupno woliery wybierzcie coś z gotowych modeli (pamiętajcie, że zdjęcia są podglądowe i Wasze woliera dla gryzoni może wyglądać zupełnie inaczej) wybierzcie ze sklepu lub napiszcie do mnie. Doradzę i spróbujemy wybrać coś razem.

Każda woliera posiada wysuwaną szufladę z ocynkowaną kuwetą, która ułatwia sprzątanie.

Niżej przedstawiam Wam arkusz, który pozwoli Wam sprawdzić ile będzie kosztowała Wasza woliera wraz z wysyłką. Klikamy na zielone pola, a dokładnie na strzałkę i wybieramy wartość, jaka nas interesuje, czyli wysokość, szerokość, głębokość, kolor, inne uwagi (kółka, stópki i wszystko, co przyjdzie Wam do głowy).

woliera dla szynszyli woliera dla gryzoni - cena sklep

Oto Zuzia, do której woliera pojechała do Koszalina 🙂 Widać, że już zaznaczyła swoje półki. 🙂

Niżej zaznaczacie (jeśli chcecie) mieć drzwiczki (mniejsze do karmienia) w dużych drzwiach. Cena za wolierę jest uzależniona od jej wielkości i skomplikowanego projektu. Inne woliery dla gryzoni są wyceniane indywidualnie. Arkusz oblicza również cenę za wysyłkę, która również jest uzależniona od wielkości i wagi woliery. 🙂

Jeśli chcesz zamówić wolierę dla szynszyli/koszatniczek czy świnek morskich, napisz do mnie mejla z wymiarami, jakie Cię interesują – szynszylowyswiat@gmail.com.


Gryzonie

[FM_form id=”1″]

Share:
%d bloggers like this: