życie szynszyliżywienie szynszyli

Herbal Pets – naturalne zioła dla szynszyli i innych gryzoni – które polecam?

Herbal Pets, z tego co pamiętam jest pierwszą polską marką, która pojawiła się na półkach sklepów zoologicznych z naturalnymi produktami. Między innymi dlatego produkty tej marki najczęściej wybieram dla moich szynszyli – dobra cena, sprawdzona jakość i co raz szersza oferta.

Co polecam z oferty Herbal Pets?


Herbal Pets - zioła dla szynszyli, koniczyna dla gryzoni

Karma ziołowo-owocowa to ciekawy dodatek do codziennej diety.

Ja w zasadzie nie mam nic do powiedzenia, bo to, co jest najlepsze wybierają szynszyle – ja oczywiście ograniczam się do odpowiedniego dawkowania. Jednak widzę, co smakuje im najbardziej, a co nieco mniej. Hitem u mnie są suszone chipsy naturalne – pomidor Herbal Petssuszone chipsy naturalne – brokuł Herbal Pets.

Do tego nowym hitem dla moich szynszyli (jeszcze rok temu tego nie podawałam) są Chipsy naturalne TOPINAMBUR – zawiera on mnóstwo błonnika i wspomaga procesy trawienne. W dodatku jest twardy i dobrze wysuszony, przez co idealnie nadaje się jako dodatek w diecie dla szynszyli i innych gryzoni, które muszą stale ścierać swoje ząbki. Poza tym topinambur obniża poziom cukru we krwi, więc jest doskonałym przysmakiem dla gryzoni narażonych na cukrzycę. Plusem opakowań Herbal Pets są plastikowe klipsy, dzięki którym można zawiązać raz otwarty woreczek. 

Oprócz tego chłopakom smakują suszone jabłka, które mają różne kolory – w zależności od czasu i warunków pogodowych, w jakich dojrzewały – czy mieszanka warzywno-owocowa dla szynszyli. Wszystkie z wymienionych produktów należy traktować wyłącznie jako dodatek – na pewno dieta szynszyli nie powinna na tym bazować. Moje szynszyle lubują się również w suszonych płatkach kwiatów (malwa, nagietek, hibiskus), te zniknęły w moment. Większość z produktów ze zdjęć znajdziecie tutaj.

Herbal Pets - suszone jabłka dla szynszyli - jedzenie dla gryzoniHerbal Pets - jedzenie dla szynszyli Herbal Pets - jedzenie dla szynszyli Herbal Pets - karma dla szynszyli - jedzenie dla gryzoni Herbal Pets - karma dla szynszyli - jedzenie dla gryzoni Herbal Pets - karma dla szynszyli - jedzenie dla gryzoni Herbal Pets - suszone jabłka dla szynszyli - jedzenie dla gryzoni

A Wy co sądzicie o produktach Herbal Pets? Co podajecie z ich oferty swoim maluchom? Już od północy możecie skorzystać ze specjalnej szynszylowej promocji, w której można nabyć kilka perełek od Herbal Pets w niższych cenach – wystarczy kilknąć tu – Hipcio.

Share:
%d bloggers like this: