życie szynszyliżywienie szynszyli

Fera.pl – internetowy sklep zoologiczny (recenzja)

Sklep_zoologiczny_ferapl-blog-usznyszyla

Dlaczego tak bardzo polecam internetowe sklepy zoologiczne? Przede wszystkim dlatego, że nie prowadzą one sprzedaży żywych zwierząt. Jeśli dodatkowo mają dobrą ofertę produktów dla szynszyli, to moja radość jest podwójna. 🙂 Z racji tego, że polecam Wam tylko zdrowe i bezpieczne produkty i rozwiązania dla szynszyli, chciałabym zarekomendować Wam kolejny ciekawy sklep zoologiczny – Fera.pl.

Był mi on znany wcześniej, ale raczej jako sklep dla posiadaczy psów czy kotów z bardzo szeroką ofertą. Kategoria poświęcona szynszylom posiada co raz więcej pozycji i z powodzeniem zrobimy w tym sklepie zdrową wyprawkę czy comiesięczne zakupy. 

Zakupy dla szynszyli w Fera.pl

Jak zwykle stawiam na naturalne, jak najmniej przetworzone produkty – czyli karmę, która składa się głównie z ziół i traw, zioła czy dobrej jakości siano, którego nie może zabraknąć w wolierze szynszyli. Akcesoriów nigdy nie jest za dużo, więc i tym razem zaopatrzyliśmy się w dwie dodatkowe miski z porcelany. Wszystkie te rzeczy możecie zobaczyć na naszym Instagramie lub na zdjęciach, które publikuję w ramach bloga czy fan page’a na Facebooku. Podczas moich pierwszych zakupów żywieniowych dla szynszyli na mojej liście znalazły się m.in.:

O sklepie

Fera.pl to sklep zoologiczny, w którym kupicie jedzenie, akcesoria, środki higieny i wiele innych dla praktycznie wszystkich zwierząt domowych. Od psa, po kota, rybki, papugi czy szynszyle. Plusem sklepu jest:

  • 40 dni na darmowy zwrot
  • darmowa dostawa od 95 zł
  • wysyłka nawet w 24 h (potwierdzam, paczka była u nas błyskawicznie)
  • szybki kontakt z obsługą sklepu
  • miła obsługa

Bądźcie czujni. Razem z zespołem Fera.pl szykujemy dla Was drobną, świąteczną niespodziankę. Polubcie fan page sklepu, żeby być na bieżąco z najnowszymi promocjami! >link<

Share:
%d bloggers like this: