życie szynszyli

Dzień Matki i Dzień Dziecka – zrób sobie prezent

Nie lubię nietrafionych prezentów, dlatego rzadko kiedy ich oczekuję. Bliskie osoby wiedzą czym się interesuję i co mi się spodoba, dlatego nie mają problemu z dobraniem dla mnie odpowiedniej rzeczy. Najczęściej sama robię sobie prezenty i wtedy mam pewność, że jest to strzał w 10. 

Sądzę, że tyczy się to nie tylko mnie, ale każdego z Was. Kto lubi dostawać coś, czego nigdy nie użyje, czy coś, co w ogóle nam się nie podoba i dodatkowo uśmiechać się i robić dobrą minę do złej gry?

Dlatego też pokażę Wam, jak zrobić sobie dobrze. W generatorze na sklepie możecie stworzyć najlepszy prezent dla samego siebie (lub dla mamy czy dziecka).

Jak zrobić piękny prezent na Dzień Matki? To proste!

Dostępny produkty:

pomysł na prezend na Dzień Dziecka - pomysł na prezent na Dzień Matki torba ekologiczna szynszyle - prezent na Dzień Matki - prezent na Dzień Dziecka pomysł na prezent na Dzień Dziecka - królik maskotka

pomysł na prezent na Dzień Matki - pomysł na prezent na Dzień Dziecka
pomysł na prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki

Jak zrobić swój własny produkt? To dziecinnie proste. Wystarczy wejść na stronę GENERATORA.  Następnie wybieramy produkt, jaki nas interesuje i jego kolor (jeżeli jest dostępny w różnych wariantach). Dodajemy swoją grafikę lub tę, którą udostępniam Wam niżej i tworzymy własne dzieło. Dodatkowo na gadżet można wrzucić swój indywidualny napis.

generator

Pamiętajcie, żeby zdjęcia były wyraźne i miały jak najlepsze kolory (nie powinny być prześwietlone lub z mocno zmienionymi kolorami). Na gadżet można wrzucić zdjęcie nie tylko z szynszylami, ale też pozostałymi swoimi pupilami. Tak naprawdę to, co będzie na prezencie na Dzień Matki czy Dzień Dziecka zależy od Was. Jeżeli macie wątpliwość, czy grafika jest wystarczająco dobra – napisz do mnie, a ja pomogę Ci ze stworzeniem produktu.

Kupując prezent na Dzień Matki czy Dzień Dziecka sprawiasz radość nie tylko osobie obdarowywanej, ale też podopiecznym fundacji Viva! Gryzonie. Część dochodu ze sprzedawanych przedmiotów jest przekazywana na konto fundacji. 

Tradycyjnie, jeśli nie chce się Wam nic wymyślać, możecie skorzystać z oferty, która jest dostępna na sklepie. PS Pierwsze dwie osoby, które zrobią zakupy na kwotę minimum 100 zł, otrzymają ode mnie kupon rabatowy na 10 zł – *obowiązkowo trzeba się do mnie zgłosić przed realizacją zamówienia.


Gryzonie

[FM_form id=”1″]

Share:
%d bloggers like this: