Wyniki mini konkursu – kubek z szynszylą

Przyznam, że taki kubek marzy się niejednej osobie, co widać po ilości zgłoszeń. Niestety pula jest ograniczona i tym razem do wygrania był jeden kubek z I Love Chinchillas. Wybór nie był łatwy, ponieważ odpowiedzi były bardzo kreatywne. 

Kubek wygrywa Monika S., autorka komentarza:

konkurs - wygraj szynszylowe gadżety kubek z szynszylą

Nagrody pocieszenia, czyli kupony rabatowe do sklepu www.uszynszyla.cupsell.pl, do wykorzystania na dowolny produkt. Kupon nie ma ograniczenia czasowego.

konkurs - wygraj szynszylowe gadżety kubek z szynszylą konkurs - wygraj szynszylowe gadżety kubek z szynszylą

Monika S., Patrycja L. i Karolina K. proszone są o wysłanie mejla na adres szynszylowyswiat@gmail.com

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Przy okazji też zapraszam Was do zapoznania się z ofertą cupsellowego sklepu 🙂 – KLIK

Wśród akcesoriów szynszylowych można dostać koszulki, kubki, ekotorby, podkładki pod myszkę, naklejki, ubrania dla dzieci i wiele innych. Jeżeli chcesz zrobić sobie prezent z własną grafiką, możesz skorzystać z generatora i wstawić swoje zdjęcia lub grafikę. Zanim jednak to zrobisz, skontaktuj się ze mną, żeby upewnić się, czy zdjęcie Twojej szynszyli jest odpowiednio oświetlone. 


Gryzonie

Dołącz do szynszylowych maniaków

Zapisz się do newslettera. Subskrybenci jako pierwsi dowidują się o nowościch, promocjach konkursach i rzeczach, których nie publikuję na blogu!

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili mogę się wypisać).

free newsletter templates powered by FreshMail

Komentarze Facebooka

Post Author: Ola

Miłośniczka szynszyli, pasjonatka reklamy, Social Media, komunikacji i kryzysów. Od ponad 15 lat związana z tymi małymi gryzoniami, kochająca kontakt z ludźmi. Największa fanka Audioriver i polskich gór na świecie!