Wymarzona klatka dla szynszyli – 11 najciekawszych modeli

Pamiętam czasy w których posiadanie kupnej, dużej klatki dla szynszyli graniczyło z cudem, z kilku powodów.

Jednym z nich była cena. Większość z nas nawet teraz wzdryga się na myśl o kupieniu klatki za 300-500 zł, a przecież na rynku pojawiają się co raz droższe klatki i woliery – dla najbardziej wymagających hodowców.

Drugim powodem była dostępność. 14 lat temu, w niewielkim mieście dużą klatkę dla dwóch szynszyli trzeba było specjalnie zamawiać. Nie była to nadzwyczajna klatka, ale wówczas kosztowała ponad 200 zł.

Dziś te dwa problemy praktycznie nie istnieją, bo najzwyklejsze (duże – odpowiednie dla szynszyli) klatki można dostać w promocyjnych cenach nawet od 120 do 160 zł. Oczywiście mowa o zwykłych klatkach, bez specjalnych gadżetów i akcesoriów.

Klatki dla szynszyli są bardzo częstym hasłem przez które trafiacie na mojego bloga. Dlatego też postanowiłam przygotować 11 wymarzonych klatek dla szynszyli. Kilka z nich dostępnych jest w polskich sklepach zoologicznych. Pozostałe albo zostały zrobione na zamówienie, albo są dostępne w zagranicznych sklepach.

Wśród wybranych znajdziecie klatki dla szynszyli marki PYKO, MIDWEST, WARE.

Która podoba się Wam najbardziej? A może macie którąś z nich? Pochwalcie się zdjęciem w komentarzach!

11 pozycja

 

 

 

 

Dołącz do szynszylowych maniaków

Zapisz się do newslettera. Subskrybenci jako pierwsi dowidują się o nowościch, promocjach konkursach i rzeczach, których nie publikuję na blogu!

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili mogę się wypisać).

free newsletter templates powered by FreshMail

Komentarze Facebooka

Post Author: Ola

Miłośniczka szynszyli, pasjonatka reklamy, Social Media, komunikacji i kryzysów. Od ponad 15 lat związana z tymi małymi gryzoniami, kochająca kontakt z ludźmi. Największa fanka Audioriver i polskich gór na świecie!