blog-o-szynszylach

II Zlot Szynszylomaniaków Poznań

Ochłonęłam, a więc czas na przygotowanie poniższego wpisu. Na początku chciałabym podziękować partnerom wydarzenia oraz samym uczestnikom – którzy jechali do nas z Trómiasta, Nowej Rudy, czy z Kalisza!

Zacznę od frekwencji, która w odniesieniu do pierwszego wydarzenia organizowanego przeze mnie (Uszynszyla.pl oraz przez forum Szynszyle.info) podwoiła się! W związku z tym miałam jeszcze większą tremę, bo różnorodność pod względem wiekowym była dosyć duża. Oczywiście nie przeszkodziło to w dobrej zabawie. Moje obawy były bezzasadne! 🙂 Myślę, że z tych zlotów powstają i powstały prawdziwe przyjaźnie!

Nowe wydarzenie to (według mnie) większe wyzwanie, żeby sprostać oczekiwaniom szynszylomaniaków, którzy 01.07. zjawili się w Poznaniu. Dlatego też partnerem wydarzenia była sieć stacjonarnych sklepów zoologicznych Maxi Zoo Polska oraz internetowy sklep zoologiczny Hipcio. Każdy z uczestników otrzymał wielką pakę produktów, wśród których znajdowały się akcesoria i zioła, dedykowane szynszylom (recenzja na blogu wkrótce).

Z kolei sklep Hipcio (który jest już dobrze znany miłośnikom szynszyli) przekazał specjalne Pakieciki Prezentowe dla Szynszyli od Hipcia.

Oto kilka zdjęć z wydarzenia!

Jeszcze raz dziękuję za Waszą obecność i dobre humory!

Zobacz fotorelację z I Zlotu Szynszylomaniakówlink.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Post Author: Ola

Miłośniczka szynszyli, pasjonatka reklamy, Social Media, komunikacji i kryzysów. Od ponad 15 lat związana z tymi małymi gryzoniami, kochająca kontakt z ludźmi. Największa fanka Audioriver i polskich gór na świecie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *