nie na temat

II Zlot Szynszylomaniaków Poznań

blog-o-szynszylach

Ochłonęłam, a więc czas na przygotowanie poniższego wpisu. Na początku chciałabym podziękować partnerom wydarzenia oraz samym uczestnikom – którzy jechali do nas z Trómiasta, Nowej Rudy, czy z Kalisza!

Zacznę od frekwencji, która w odniesieniu do pierwszego wydarzenia organizowanego przeze mnie (Uszynszyla.pl oraz przez forum Szynszyle.info) podwoiła się! W związku z tym miałam jeszcze większą tremę, bo różnorodność pod względem wiekowym była dosyć duża. Oczywiście nie przeszkodziło to w dobrej zabawie. Moje obawy były bezzasadne! 🙂 Myślę, że z tych zlotów powstają i powstały prawdziwe przyjaźnie!

Nowe wydarzenie to (według mnie) większe wyzwanie, żeby sprostać oczekiwaniom szynszylomaniaków, którzy 01.07. zjawili się w Poznaniu. Dlatego też partnerem wydarzenia była sieć stacjonarnych sklepów zoologicznych Maxi Zoo Polska oraz internetowy sklep zoologiczny Hipcio. Każdy z uczestników otrzymał wielką pakę produktów, wśród których znajdowały się akcesoria i zioła, dedykowane szynszylom (recenzja na blogu wkrótce).

Z kolei sklep Hipcio (który jest już dobrze znany miłośnikom szynszyli) przekazał specjalne Pakieciki Prezentowe dla Szynszyli od Hipcia.

Oto kilka zdjęć z wydarzenia!

Jeszcze raz dziękuję za Waszą obecność i dobre humory!

Zobacz fotorelację z I Zlotu Szynszylomaniakówlink.

Share:
%d bloggers like this: