adoptuj-szynszyla

Adoptuj szynszylę: Szoszonka [Kraków]

Wiek: Szoszonka ok. 4 lata;

Płeć: samiczka;

O szynszylach: Rezolutna samiczka. 🙂

Miasto: Kraków (możliwy transport +-30km);

Kontakt: e-mail;

Informacje o szynszylach: Karma – Versele Laga Complete jako główna, czasami mieszana z Versele Laga Nature oraz Beaphar Care+ Chinchilla, do tego suszone zioła i liście. Wyprawka – karma, trociny, mieszanka ziół, gałązki, poidełka, miseczki. Adopcja szynszyli jest darmowa, pod warunkiem podpisania umowy adopcyjnej. Bez obaw, to nic strasznego. Dodatkowo do chłopców można odkupić klatkę o wymiarach 70x40x65 cm za 50 zł. Uzyskane pieniądze zostaną przekazane na fundację Stowarzyszenie Miłośników Szynszyli Małej. Samiczka wyłącznie do połączenia z inną samiczką – nie do rozmnażania. 


Jeżeli chcesz, żebym udostępniła ogłoszenie o adopcji szynszyli napisz do mnie (szynszylowyswiat@gmail.com) wiadomość o tytule „Do Adopcji”. W treści podaj: miasto, płeć, wiek, kontakt i informacje.zooplus 728x90

Dołącz do szynszylowych maniaków

Zapisz się do newslettera. Subskrybenci jako pierwsi dowidują się o nowościch, promocjach konkursach i rzeczach, których nie publikuję na blogu!

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili mogę się wypisać).

free newsletter templates powered by FreshMail
Komentarze Facebooka

Post Author: Ola

Miłośniczka szynszyli, pasjonatka reklamy, Social Media, komunikacji i kryzysów. Od ponad 15 lat związana z tymi małymi gryzoniami, kochająca kontakt z ludźmi. Największa fanka Audioriver i polskich gór na świecie!