dieta-szynszyli-ciekawostki

6 ciekawostek o układzie pokarmowym szynszyli, o których nie miałeś/aś pojęcia

Pisałam już o popularnych mitach na temat szynszyli, teraz przyszedł czas na dawkę ciekawostek o szynszylach, które dotyczą konkretnie układu pokarmowego szynszyli. Jest to temat (moim zdaniem) bardzo ciekawy. Głównie dlatego, że dieta szynszyli jest nieustannie odkrywana i ulepszana. Po to, by zapewnić im warunki zbliżone do warunków naturalnych. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko chorób i zapewniamy swoim szynszylom zdrowie i dobre samopoczucie. Czy znaliście te fakty zanim zapoznaliście się z moją infografiką? 🙂

To moja pierwsza infografika, więc proszę o wyrozumiałość. Mam nadzieję, że taka forma przedstawiania wiedzy przypadnie do gustu zwłaszcza najmłodszym i skłoni Was do przeanalizowania diety szynszyli i tego, jak polepszyć jej byt w naszym domu.

czym karmić szynszylę? układ pokarmowy szynszyli - dieta szynszyli - ile lat żyje szynszyla


Gryzonie

Dołącz do szynszylowych maniaków

Zapisz się do newslettera. Subskrybenci jako pierwsi dowidują się o nowościch, promocjach konkursach i rzeczach, których nie publikuję na blogu!

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili mogę się wypisać).

free newsletter templates powered by FreshMail

Post Author: Ola

Miłośniczka szynszyli, pasjonatka reklamy, Social Media, komunikacji i kryzysów. Od ponad 15 lat związana z tymi małymi gryzoniami, kochająca kontakt z ludźmi. Największa fanka Audioriver i polskich gór na świecie!