HODOWLE

Z racji tego, że nie jestem zwolenniczką dowolnego rozmnażania i krzyżowania szynszyli, znajdą się tutaj tylko te hodowle, które są prowadzone w sposób odpowiedzialny, uporządkowany, a szynszyle, które wychodzą spod skrzydeł tych hodowli, są zdrowe i piękne, a ich futerka i zrównoważone charaktery to piękno samo w sobie.

Często ceny szynszyli z takich hodowli są dość wysokie (najwspanialsze okazy są sprzedawane za 300-400 złotych). Nie jest to jednak kwota zbyt wysoka. Należy pamiętać, że hodowcy często inwestują wiele pieniędzy, czasu i siły na to, by wyhodować najlepsze okazy. Karma, suplementy diety czy środki higieny, to wszystko kosztuje. Niemniej, jeśli ktoś chce kupić szynszylę i w grę nie wchodzi adopcja, to rekomendowane hodowle będą najlepszym i najbardziej zalecanym miejscem.

Jeśli chcesz, żeby Twoja hodowla dostała rekomendację i znalazła się na stronie, którą miesięcznie odwiedza kilka tysięcy ludzi – napisz do mnie. Lista hodowli znajduje się po najechaniu na zakładkę POLECANE HODOWLE.

Zastrzegam sobie możliwość usunięcia z rekomendowanych hodowli tych, które nie będą dbały o dobro szynszyli.


Lektura obowiązkowa dla każdego kto hoduje i zamierza się tym zająć kodeks odpowiedzialnego hodowcy – KODEKS.odpowiedzialna hodowla

Komentarze Facebooka
//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js