konkursyżycie szynszyli

Podaruj radość! Szynszyle razem z Coca Colą ;)

Szynszyle - podaruj radosc Coca Cola

[NIESPODZIANKA] Na bieżąco śledzę kilka popularnych, polskich blogów. Staram się tworzyć tę stronę i komunikację z Wami nie tylko jako zeszyt z poradami. To ma być miejsce komunikacji i tworzenia społeczności miłośników szynszyli, która poza posiadaniem gryzoni ma również inne zainteresowania. 

Dlatego tak chętnie ogranizuję różnego rodzaju konkursy i zabawy, a każdy post jest przemyślany dwa razy. Wracając do tytułu tego wpisu… #podarujradosc #corazblizejswieta – o co dokładnie chodzi? Najbardziej znani, polscy blogerzy zostali zaproszeni do świątecznej akcji i nakłonieni do tego, by podarować komuś radość. Komuś, a dokładnie swoim czytelnikom i fanom, bo komu innemu? 😉

Ja nie zostałam do akcji zaproszona, ale nie widzę nic złego w tym, żeby do akcji się dołączyć, i podarować radość dwóm czytelnikom bloga/fanom z FB. Dlatego tylko dziś i jutro można wziąć udział w zabawie.

O co chodzi? W tym poście, w komentarzach napiszcie, kto ostatnio podarował Wam radość i w jaki sposób. Domyślam się, że mogą być to głównie szynszyle, ale chodzi tym razem o coś więcej ;).

podaruj radoSC - szynszyle - coca cola

Stefano i jego Snowman #podarujradosc

2 osoby zostaną przeze mnie obdarowane, po jednej zabawce drewnianej, wykonanej ręcznie, bezpiecznej – niezbędnej dla prawidłowego rozwoju szynszyli. 😉 Zabawki zostaną wysłane na mój koszt. Pamiętajcie, żeby podać dobrego mejla przy dodawaniu komentarzy (nie są one publicznie widoczne), bo tak będę kontaktowała się z dwoma zycięzcami lub zwyciężczyniami.

Do dzieła 😉 Komentarze dodajemy do jutra, do 23:59!

[wp_ad_camp_4]

PS Przy okazji osładzam Wam nieco życie, słodkimi zdjęciami Stefano – z prezentem, Kinder Niespodzianką i Bałwankiem 🙂 – oczywiście on tego nie je!

Share:
%d bloggers like this: