nie na temat

Podaj łapę Przyjacielowi – Akcja charytatywna z Maxizoo.pl

maxizoo-polska

maxizoo opinia o sklepie - sklep zoologiczny Poznań

Uwielbiam takie informacje prasowe. O ile każda akcja charytatywna ma na celu promocję i budowanie pozytywnego wizerunku, ta wymaga szczególnej uwagi.

Akcja Podaj łapę Przyjacielowi trwa od 4 do 15 października i polega na wyciąganiu pomocnej dłoni podopiecznym fundacji “Przyjaciel”, która pomaga osobom niepełnosprawnym przy pomocy dogoterapii.

Jak pomóc? Podczas robienia zakupów dla szynszyli (lub innych zwierząt) kup przy kasie łapkę – koszt takiej pomocy to tylko 5 zł. Otrzymasz dwie naklejki. Jedną podpisz swoim imieniem (lub czymkolwiek chcesz) i przyklej w sklepie. Pokaż, że pomogłaś/eś. Drugą możesz zabrać ze sobą i przykleić np. na lodówkę.

Akcja organizowana przez Maxizoo.pl po raz pierwszy odbywa się w Polsce. Pierwsze efekty widać w postaci łapek, przyklejonych na drzwiach sklepów tejże sieci. Dział dla szynszyli i gryzoni jest dosyć spory. Możecie kupić tam m.in. zioła, siano z wyższej półki, karmę, ściółkę, piękne klatki lub akcesoria. 5 zł to niewiele, a może pomóc chorym ludziom. Więcej szczegółów o akcji Podaj Łapę znajdziesz tu – KLIK.

maxizoo sklep zoologiczny poznań warszawaZakupy możecie robić w:

  • Warszawa MaxiZoo Białołęka
  • Warszawa MaxiZoo Sadyba
  • Warszawa MaxiZoo Włochy
  • Poznań MaxiZoo Winogrady
  • Poznań MaxiZoo Park Handlowy Franowo
  • Milanówek MaxiZoo

Czym jest dogoterapia?

Maxizoo.pl zoologiczny sklep poznań

Jeden z uczestników akcji! 🙂 Zielona łapa to symbol akcji.

Dogoterapia to najprostszymi słowami rehabilitacja dzieci i dorosłych z udziałem psów. Czworonogi przez kontakt i dotyk pozwalają usprawniać chore osoby i dawać im namiastkę normalnego życia. Każdy, kto posiada psa i nie cierpi na żadną chorobę, doskonale wie, że pies to prawdziwy terapeuta.

Pochwalcie się swoimi łapkami, ja na pewno w taką się zaopatrzę przy okazji mojej wizyty w Maxizoo.pl – tak wiem, miałam mieć przerwę w zakupach, bo zapasy jeszcze duże, ale pomocy nie mogę odmówić. 🙂


Gryzonie

[FM_form id=”1″]

Share:
%d bloggers like this: