konkursyżycie szynszyli

1. urodziny bloga – KONKURS jubileuszowy – wygraj nagrody

Wiecie, że uwielbiam z Wami rozmawiać, uwielbiam, jak wrzucacie zdjęcia na moją stronę i uwielbiam jak wchodzicie w dyskusję, choćby w komentarzach na Facebooku – jeśli to robicie na blogu, to jeszcze lepiej, ale nie jestem wybredna.

Z okazji 1. urodzin bloga wspólnie z Lili Farm i sklepem Elzoo.pl przygotowałam dla Was przyjemny konkurs, który będzie wymagał od Was nieco więcej, ale sądzę, że i tak będzie to tylko bułka z masłem.

Przede wszystkim, jeśli jeszcze jakimś cudem nie polubiliście jeszcze  profilu U Szynszyla, Lili Farm oraz Elzoo.pl, to koniecznie musicie kliknąć na dole Lubię to.


LILI FARM (niżej)                U SZYNSZYLA(niżej)         Elzoo.pl(niżej)

  


Kolejnym zadaniem jest udostępnienie tego posta poprzez kliknięcie odpowiedniej ikony (spośród tych, które znajdują się wzdłuż postu po prawej stronie). Nie chodzi o klikanie przycisku Udostępnij [Facebok] wyżej. To będzie sprawdzane. 😉

info_konkurs

Instrukcja – Jak udostępnić?

Następnie ZAPISZ się do NEWSLETTERA – nie bój się, nie będzie on mi służył do wysyłania SPAMu, ani też nie udostępnię go nikomu innemu.

Ostatnim krokiem jest dodanie URODZINOWEGO ZDJĘCIA – czyli zdjęcia z życzeniami dla mnie, Stefana i Rikiego. Nie to, że domagam się wielkich życzeń i prezentów, ale liczę na to, że zdjęcia będą śmieszne i najlepsze, jakie możecie zrobić.

Tutaj znajdziesz REGULAMIN konkursu.

Konkurs trwa od 29.10.2014 do 4.11.2014 r. do godziny 23:59. Wszystkie zdjęcia przesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę w wybieraniu zwycięzcy.

[EDYCJA – konkurs został przedłużony do 06.11.2014r.]

UWAGA – jeśli nie macie szynszyli, a macie innego gryzonia – to również możecie wziąć udział w konkursie – nagrody są dobre również dla innych gryzoni. 🙂

Nagrodami w konkursie są produkty z oferty Lili Farm.

    1. Miejsce I – wygrywa 4 produkty z oferty Lili Farm + bon o wartości 30 zł na zakupy w Elzoo.pl (darmowa dostawa)
    1. Miejsce II – wygrywa 4 produkty z oferty Lili Farm + bon o wartości 30 zł na zakupy w Elzoo.pl (darmowa dostawa)
    1. Miejsce III – wygrywa 4 produkty z oferty Lili Farm + bon o wartości 30 zł na zakupy w Elzoo.pl (darmowa dostawa)
    1. Miejsce IV – wygrywa 2 produkty z oferty Lili Farm
  1. Miejsce V – wygrywa 2 produkty z oferty Lili Farm

Szczegółowa lista produktów jest uwzględniona w regulaminie.

Pamiętaj, żeby spełnić wszystkie warunki, żeby Twoje zdjęcie wzięło udział w konkursie. Miłej zabawy. 😉

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w tym poście i muszą zgłosić się do mnie w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przeciwnym razie wręczę osobie, która była na miejscu rezerwowym.

Zdjęcia powinny być jak najlepszej jakości. Preferowany rozmiar to: 800 szerokość i 400 wysokość. Szerokość jest maksymalna. Pamiętajcie, że wygrają najciekawsze i najładniejsze zdjęcia. 

Zdjęcie konkursowe musi być podpisane imieniem i pierwszą literą nazwiska, a także imieniem szynszyli, które znajdują się na zdjęciu. Przykład Aleksandra Ż. – Stefan i Riki. Zdjęcia bez tego podpisu nie zostaną usunięte z galerii, ale nie będą brane pod uwagę.

Zwycięzcy:

Katarzyna K., ebonek Mao – I miejsce

Karolina P., Szila – II miejsce

Agnieszka K.M., Szyszka – III miejsce

Angelika Ś., Kubuś – IV miejsce

Julia S., Stefan – V miejsce

Z racji tego, że większość z Was przyłożyła się do wykonania zgłoszeń konkursowych, za zgodą Lili-Farm postanowiłam przyznać dwie malutkie nagrody-niespodzianki dla nieco mniej zaszynszylowanych fanów. One pójdą do:

Julia M., Maniek <3
Kalina T., Fikuś 

Share:
%d bloggers like this: