Pomoc dla szynszyli! Ważne 13 szynszyli na DT

Moi drodzy, od zawsze staram się edukować każdego, kto zwraca się do mnie z pytaniem, jakiego szynszyla wybrać, czy ile ich kupić. Nie zawsze jednak ludzie mają wyobraźnię i pojęcie o skutkach swoich decyzji.

Na Szynszyle.info Kaeria napisała:

szynszyle.info

 

Nie trzeba chyba nic więcej dodawać. Ważne, żeby możliwie jak najszybciej znaleźć im Dom Tymczasowy i później stały.
Jest w tej chwili 13 sztuk do wydania. Sytuację warto śledzić na forum. Wiem, że są zbierane pieniążki na wykupienie zwierzątek. Wkrótcę przygotuję post o tym, kto nie powinien mieć szynszyli wcale. Udostępniajcie post i informację o tym dalej, być może ktoś szuka szynszyli, a nie wie gdzie ją znaleźć?

Można kontaktować się ze mną lub bezpośrednio z dziewczynami z forum – Kaerią lub Dream*. Szynszyle znajdują się w Braniewie, ale sądzę, że dojazd czy dowiezienie w dziejszych czasach to kwestia ugadania się z osobami np. z blablacar.pl

Post Author: Ola

Miłośniczka szynszyli, pasjonatka reklamy, Social Media, komunikacji i kryzysów. Od ponad 15 lat związana z tymi małymi gryzoniami, kochająca kontakt z ludźmi. Największa fanka Audioriver i polskich gór na świecie!
 • Magdalena Majchrzak

  ojej straszne 🙁

  • no niestety takie sytuacje się zdarzają, dlatego warto udostępniać, może ktoś będzie miał warunki i mozliwość, żeby wziąć chociaż na tymczas

 • Magdalena

  Jeśli nadal są jakieś do wzięcia to biorę 😉

  borowicz@onet.com.pl

  • Niestety (albo stety) już nieaktualne;) Ale super, że są osoby, które chcą pomóc. 😉