OGŁOSZENIA

Jeśli chcesz sprzedać szynszylę, oddać do adopcji, kupić szynszylę czy adoptować to trafiłaś/eś idealnie. Na tej stronie bez problemu dodasz ogłoszenie.

UWAGA! Ogłoszenia dotyczące szynszyli młodszych niż 12 tygodni (takie, które m.in. piją jeszcze mleko matki) będą usuwane!

Podaj niezbędne informacje na temat oddawanego szynszyla. Napisz jak żył, ile ma miesięcy/lat, czy chorował, jeśli tak, to w jaki sposób był leczony. Adoptuj szynszyla lub kup szynszyla! Ten dział jest do Waszej dyspozycji.

Za wszelkiego rodzaju inne ogłoszenia (niedotyczące szynszyli) będzie pobierana opłata manipulacyjna (50 zł netto) – wstawiając je akceptujesz opłatę i zobowiązujesz się do uregulowania płatności w ciągu 7 dni od otrzymania FV.

 • Delorme

  Mam szynszylka 5 miesiecznego- oswojony- przyjazny-musze go oddac w dobre rece!!!!!! tak aby mial duzo ruchu- nigdy nie kieszkal w klatce- jest wspanialy i radosny do obserwowania i zabawy. Prawdziwy pocieszyciel i podskakujaca radosc
  . Tel. 791131118

 • Agnieszka

  Mam dwie 4 miesięczne szunszyle (samiczki) – sprzedam Katowice.
  Więcej informacji pod numerem telefonu 508250294

 • Monika

  Oddam szynszyla, Niestety wyjeżdżam za granice i zwierzątko nie może jechać ze mną. 4 letni rozrabiaka, towarzyski oddam z całym sprzętem. Kraków i okolice
  wiecej informacji pod nr 503426148

 • Krzysiek

  Oddam 2 szynszyle wiek 5lat samce z klatka. Wiecej info 791305989

  • Ola

   Napisz na Adoptuj Szynszyla na Facebooku.