Ankieta [SZYBKI KONKURS]

Wyniki konkursuWyniki przeprowadzenia ankiety przerósł moje oczekiwania. Chętnie udzielaliście odpowiedzi, mam nadzieję, że rzetelnie ;-).

Każda osoba, która wzięła udział w ankiecie i dobrowolnie wpisała swój adres e-mail, miała szansę wygrać kubek. Z Facebooka część z Was wie, że jestem taka dobra i zwiększyłam pulę nagród do dwóch kubków, które pójdą do zwycięzców. 

Nie będę zanudzała Was wynikami ankiety, ale Wasze odpowiedzi na pewno będą bardzo przydatne w ulepszaniu bloga.

Przeprowadzenie losowania z żywym zwierzątkiem nigdy nie było proste. Ważne było dla mnie to, żeby jak najmniej stresować zwierzątko i tym samym zrobić to dobrze, ale szybko. Wyszło, jak wyszło – żadna szynszyla nie ucierpiała na potrzeby tego filmiku. Wielką niespodzianką, że losującym jest Stefek nie było…

Wybaczcie za jakość, ale Youtube jest bezlitosny. 😉

And the winner is…! Ze zwycięzcami skontaktuję się mejlowo, w celu ustalenia danych do przesyłki! Jeszcze raz dziękuję! A już jutro wpis o tym, co zrobić, gdy szynszyla się zamoczy.

Wyniki losowania

Post Author: Ola

Miłośniczka szynszyli, pasjonatka reklamy, Social Media, komunikacji i kryzysów. Od ponad 15 lat związana z tymi małymi gryzoniami, kochająca kontakt z ludźmi. Największa fanka Audioriver i polskich gór na świecie!
  • Archi Dembol

    weee zawsze chciałem mieć taki kubek

  • Archi Dembol

    no cóż pytałem się o taki kubek jakiś czas temu 🙂 no i my dream comes true :).